ביטוח רכב מקיף – מה זה כולל? יותר ממה שחשבתם

חבילת ביטוח מושלמת לרכב כוללת ביטוח חובה, צד ג', מקיף והרחבות שונות. הכירו את התוספות אשר ניתן לצרף לביטוח מקיף

 

מה כלול בביטוח רכב מקיף

 

רבים רואים בביטוח הרכב עניין פשוט, אך זה לא בהכרח המצב. נכון, ההחלטות בביטוח רכב אינן מורכבות כמו למשל בביטוח בריאות, אבל ביטוח רכב, במיוחד ביטוח מקיף, הוא למעשה פתרון מודולרי אשר יכול לכלול מגוון כיסויים בהתאמה אישית, למגוון סיכונים ונזקים אפשריים. באופן מפתיע, צרכנים רבים אינם מכירים את כל האפשרויות בביטוח מקיף לרכב.

כיסוי בסיסי לנזק ברכב

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח רכוש. הכיסוי הבסיסי הנו לנזק אשר נגרם לרכב כתוצאה מסיבות שונות, המפורטות בפוליסה – גנבה, פריצה, אש, התהפכות, תאונה וכדומה. הכיסוי מאפשר לשקם את הרכב ולהחזירו לכשירות שימוש, כולל חלפים ותיקונים נדרשים, או לקבל את שווי הרכב, במקרה של אובדן מלא (טוטאל-לוס).

 

הרחבות וכתבי שירות אשר ניתן להוסיף לביטוח מקיף:

  • שירותי דרך וגרירה
  • רכב חלופי
  • כיסוי לשבר שמשות – למקרים אשר אינם נכללים בכיסוי הבסיסי
  • כיסוי לפנסים ומראות צד – למקרים אשר אינם נכללים בכיסוי הבסיסי
  • החלפת מפתחות ופריצת רכב נעול
  • רעידת אדמה
  • הוצאות משפטיות – בגין תביעות נגד בעל הרכב המבוטח

 

חברות ביטוח מציעות גם הרחבות נוחות, כגון שירותי ,VIP במקרה של תאונה או תקלה משביתה, וכיסויים מורחבים לבעלי רכבי יוקרה. כמו-כן, חברות ביטוח עשויות להציע הקלות בסעיף השתתפות עצמית, לפוליסה כולה או לרכיבים נבחרים בה.

במרבית המקרים, הביטוח המקיף כולל גם כיסוי צד ג', לנזקים אשר נגרמו לרכוש של מישהו אחר, כתוצאה מן השימוש ברכב המבוטח. את כיסוי צד ג' ניתן לרכוש גם בנפרד, ללא ביטוח מקיף. פתרון זה מתאים לאלה אשר רכבם ישן ובעל שווי נמוך. לכיסוי הבסיסי אפשר להוסיף כיסויים נוספים, תמורת תשלום. לעתים, חברות ביטוח כוללות מספר כיסויים כאלה, כהטבה ללא תשלום.

 

חבילת הביטוח המושלמת לרכב

ביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג', הרחבות'

אנו לשירותכם עם כל האפשרויות לביטוח רכב, אשר יתאימו בדיוק לצרכים שלכם.
חייגו אלינו: 6574✱

 

לפרטים נוספים