ביטוח נסיעות לחו"ל – הפוליסה החדשה

ביטוח נסיעות לחו"ל – הפוליסה החדשה

הרפורמה בביטוח נסיעות לחו"ל יצאה לדרך. הכירו את השינויים העיקריים ומשמעויותיהם על הכיסוי ועל המחיר. עושים סדר בביטוח נסיעות.

ביטוח נסיעות לחול

ב 3- בספטמבר 2017 יצאה לדרך הרפורמה בביטוח נסיעות לחו"ל. כלומר, את חופשת חגי תשרי תשע"ח כבר תעשו עם הביטוח החדש. אז שווה להכיר:

מדוע היה צריך רפורמה בביטוח נסיעות?

כמו הרפורמה המוצלחת בביטוחי הבריאות, גם הרפורמה בביטוח נסיעות לחו"ל באה לעשות סדר בתחום צומח ומתפתח, בו נוצר בלבול צרכני עקב שפע האפשרויות וההצעות החדשות. כן, ענף התיירות נמצא בתאוצה עצומה; יותר ויותר ישראלים יוצאים ליותר חופשות ברחבי העולם. הצרכים גדלו, הסיכונים השתנו וענף הביטוח הגיב מהר עם כיסויים חדשים. במקרים רבים צרכני הביטוח רכשו ביטוח חסר או יתר מתוך אי הבנה של מבחר הכיסויים המוצעים. כאמור, נדרש סדר והרגולטור אמר את דברו.

ביטוח נסיעות לחול תרשים זרימה

עיקרי הרפורמה – ביטוח הנסיעות החדש

 • קביעת תכולה של פוליסה תקנית
  פוליסה אחידה שכוללת כיסוי להוצאות רפואיות כולל אשפוז ושירותים אמבולטוריים, הטסה רפואית לישראל, הטסת מלווה מישראל, תרופות, טיפולי חירום לשיניים, הטסת מלווה, הוצאות היריון שאובחן לראשונה בחו"ל ועוד.
 • כיסויים שניתן להסיר מהפוליסה
  הפוליסה התקנית כוללת גם כיסוי צד ג' וכיסוי להוצאות חילוץ. בניגוד לכיסויים האחרים בפוליסה התקנית, שני אלה ניתנים להסרה מהפוליסה עפ"י דרישה. הסרתם מורידה את מחיר הביטוח.
 • כיסויים שניתן להוסיף לפוליסה
  ביטול טיסה, קיצור נסיעה, כיסוי לספורט חורף וספורט אתגרי, היריון, החמרה של מצב בריאותי קיים, ספורט אתגרי, כבודה (כולל דברי ערך), מחשב נישא ועוד.
 • שקיפות לצרכן בתהליך המכירה
  נקבעו הנחיות ברורות לגבי המידע שיש לספק ללקוח בעת הרכישה, על מנת להבטיח התאמה אישית אופטימלית של הכיסויים ושל המחיר.
 • הגבלות על ביטוחי נסיעות של חברות כרטיסי האשראי
  תקופת ההטבה קוצרה מ-55 ימים ל-5. יש בכך מסר ברור לנוסעים בדבר איכות הכיסוי, שהינו נחות מול הפוליסה התקנית.

מתכוננים לחופשה? צרו עמנו קשר וקבלו ביטוח נסיעות מיטבי, המתאים לסגנון החופשה שלכם, לסיכונים וליכולת שלכם.